Időpontfoglalás
Ügyfélszolgálat +36 1 803 6464

Radiográfus Budapest

állásra
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Accepted file types: doc, docx, pdf, Max. file size: 5 MB.
      Jelentkezésedhez csatolhatsz önéletrajzot, illetve kísérőlevelet is. Ha nem rendelkezel ezekkel, akkor lépj tovább!
      A feltölthető formátumok: doc, docx, pdf
      A maximális file méret 5 MB
    • * Kötelező mező

    Az Affidea ― a kontinens legkorszerűbb képalkotó diagnosztikai eszközparkját üzemeltető nemzetközi vállalatcsoportja ― ma már nemcsak Magyarország, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is. Radiológiai központjainkba keressük

    CT-MR operátor/ röntgenasszisztens

    kollégánkat

    FELADATOK:

    • Betegfelvétellel kapcsolatos teendők ellátása, vizsgálatokkal összefüggő kérdések megválaszolása, pontos ügyfél-tájékoztatás
    • Vizsgálóberendezések kezelése, vizsgálatok lebonyolítása
    • Leletek elektronikus rögzítése, kiadása
    • Betegvizsgálattal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

    ELVÁRÁSOK:

    • Szakirányú végzettség
    • CT-MR és/vagy röntgenasszisztensi gyakorlat
    • Magabiztos angolnyelv-tudás
    • Empatikus viselkedés a páciensekkel és kollégákkal, támogató attitűd
    • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó képesség
    • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőségek
    • Versenyképes jövedelem
    • Dinamikusan fejlődő fiatal csapat
    • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi környezet