Időpontfoglalás
Ügyfélszolgálat - magánrendelés +36 1 803 6464

Radiográfus (CT/MR Operátor-Budapest)

állásra
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf., Max. file size: 5 MB.
      Jelentkezésedhez csatolhatsz önéletrajzot, illetve kísérőlevelet is. Ha nem rendelkezel ezekkel, akkor lépj tovább!
      A feltölthető formátumok: doc, docx, pdf
      A maximális file méret 5 MB
    • * Kötelező mező

    Feladatok:

    Affinity, Fidelity, Idea – azaz érzékenység, hűség, újító szellem. Ezen a három pilléren nyugszik az Affidea mintegy 30 éves munkája, melyeknek köszönhetően a legnagyobb hazai képalkotó diagnosztikai szolgáltatóvá, valamint a magyar magán- és vállalat-egészségügyi piac meghatározó szereplőjévé válhatott.

    A Magyarországról indult, és azóta is magyar központú cég a nevében hordozza a szemléletének alapjait képviselő értékeket, és a nemzetközi vállalatcsoporthoz igazodva Affidea néven működik. Az Affidea ma már nemcsak hazánk, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is: csoportunk 15 ország több mint 327 egészségközpontjában évente 14 millió képalkotó vizsgálatot végezve lát el 12 millió pácienst.

    Most csapatunk legújabb tagját keressük CT/MR Operátor - Radiográfus pozícióba több telephelyünkön! (Budapest)

    Az Affidea vállalatcsoport a képalkotó diagnosztika egyik kiemelkedő szereplője így az alábbi feladatokra számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk:

    • Betegfelvétellel kapcsolatos feladatok ellátása
    • CT/MR vizsgálatok elvégzése, a gépek kezelése
    • Radiográfus támogató kollégákkal szoros együttműködés
    • Együttműködés az orvosi csapattal

    Mivel tudjuk honorálni a befektetett energiáid?

    • stabil vállalati háttér, egy olyan cégnél, amely évtizedek óta az egészség szolgálatában áll
    • nyitottság a jogviszonylétesítéssel kapcsolatban (vállalkozói, alkalmazotti, megbízásos)
    • kiemelkedő, valóban versenyképes alapfizetés
    • többféle cafetéria elemből álló kompenzációs csomag
    • munkavállalói kedvezmények a szolgáltatásainkból
    • modern, mindennel felszerelt intézmények, szakértő asszisztensi támogatással
    • családbarát munkahely
    • akár azonnali kezdés
    • támogatjuk a vidékről költözést

    Elvárások:

    Mire lesz szükséged a munkavégzéshez?

    Legyen szakirányú végzettséged.
    Legyen CT-MR és/vagy röntgen, mammográfiás asszisztensi gyakorlatod, de ha pályakezdő vagy, akkor is örömmel várunk és segítjük a betanulásodat.
    Nélkülözhetetlen az empatikus viselkedés a páciensekkel és kollégákkal szemben, illetve fontos a kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó, támogató attitűd.