Bejelentkezés az Affidea call centeren keresztül Visszahívást kérek!

Visszahívást kérek

Marketing Manager

állásra
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf.
    Jelentkezésedhez csatolhatsz önéletrajzot, illetve kísérőlevelet is. Ha nem rendelkezel ezekkel, akkor lépj tovább!
    A feltölthető formátumok: doc, docx, pdf
    A maximális file méret 5 MB

Feladatok:

– Az Affidea márka ismertségének növelése, az Affidea szolgáltatási márkáinak bevezetése a köztudatba
– Az egyes márkák éves kommunikációs stratégiájának kialakítása
– A taktikai feladatok nyomonkövetése
– Versenytársfigyelés, új szolgáltatások létrehozása
– Belső kommunikáció szervezése
– Szakmai rendezvények koordinálása

Elvárások

– Min. 3 év nagyvállalati környezetben szerzett brand manageri tapasztalat
– Biztos ismeretek a különböző ATL és BTL eszközökkel/médiumokkal kapcsolatban
– Analitikus gondolkodás, folyamatszemlélet, hajlandó és képes a keretrendszert kialakítani és javítani
– Szereti ha az alapoktól kell valamit felépíteni

Előnyt jelent

– Egészségügyi/gyógyszeripari téren szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

– Az iparág egyik legnagyobb szereplője kommunikációjának újradefinilásában való részvétel
– Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
– Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat, családias környezet
– Stabil munkahely