Időpontfoglalás
Ügyfélszolgálat - magánrendelés +36 1 803 6464

Foglalkozás egészségügyi asszisztens

állásra
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf., Max. file size: 5 MB.
      Jelentkezésedhez csatolhatsz önéletrajzot, illetve kísérőlevelet is. Ha nem rendelkezel ezekkel, akkor lépj tovább!
      A feltölthető formátumok: doc, docx, pdf
      A maximális file méret 5 MB
    • * Kötelező mező

    Feladatok:

    Affinity, Fidelity, Idea – azaz érzékenység, hűség, újító szellem. Ezen a három pilléren nyugszik az Affidea mintegy 30 éves munkája, melyeknek köszönhetően a legnagyobb hazai képalkotó diagnosztikai szolgáltatóvá, valamint a magyar magán- és vállalat-egészségügyi piac meghatározó szereplőjévé válhatott.

    Most csapatunk legújabb tagját keressük Foglalkozás egészségügyi asszisztens pozícióba több telephelyünkön!

    (Budapest, Gödöllő)

    Az alábbi feladatokra számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk:

    • Foglalkozás-egészségügyi szakorvos munkájának támogatása
    • Betegdokumentációs rendszerben a vizsgálat rögzítése, adminisztráció ellenőrzése
    • Vizsgálatok szervezésében való részvétel és annak támogatása
    • Sürgősségi ellátást igénylő esetekben képzettségének megfelelően részvétel a betegellátásban

    Mivel tudjuk honorálni a befektetett energiáid?

    • stabil vállalati háttér, egy olyan cégnél, amely évtizedek óta az egészség szolgálatában áll
    • nyitottság a jogviszonylétesítéssel kapcsolatban (vállalkozói, alkalmazotti, megbízásos)
    • kiemelkedő, valóban versenyképes alapfizetés
    • többféle cafetéria elemből álló kompenzációs csomag
    • munkavállalói kedvezmények a szolgáltatásainkból
    • modern, mindennel felszerelt intézmények, szakértő asszisztensi támogatással
    • családbarát munkahely
    • akár azonnali kezdés

    Elvárások:

    • Általános ápoló OKJ54/55, vagy felsőfokú végzettség (pl.:HÍD), vagy diplomás ápoló végzettség
    • Legalább 2-3 év tapasztalat