Bejelentkezés az Affidea call centeren keresztül Visszahívást kérek!

Visszahívást kérek

Általános szakasszisztens

állásra
  • Dobd a fájlt ide, vagy
    Engedélyezett fájl típusok: doc, docx, pdf.
    Jelentkezésedhez csatolhatsz önéletrajzot, illetve kísérőlevelet is. Ha nem rendelkezel ezekkel, akkor lépj tovább!
    A feltölthető formátumok: doc, docx, pdf
    A maximális file méret 5 MB

FELADATAID LESZNEK:

  • az egészségközpont járóbeteg rendelésére érkező páciensek szakmai ellátása
  • vérvétel, nyugalmi EKG, hallás és légzésfunkciós vizsgálatok önálló végzése
  • az ellátáshoz kapcsolódó betegdokumentáció vezetése
  • páciensek tájékoztatása
  • orvosi asszisztencia ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 2-3 év tapasztalat
  • Általános ápoló OKJ 54/55 vagy felsőfokú végzettség (HÍD) vagy diplomás ápoló végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Magánegészségügyben szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil nemzetközi vállalat
  • Összetartó, családias környezet
  • Változatos munkakör
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fejlődési lehetőség