Radiológus állás

By 2016 október 11, keddHírek

Az egészségügyi szolgáltató szektorban, ezen belül is a képalkotó diagnosztika területén működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező Affidea Diagnosztika Kft. ősszel nyíló új privát radiológiai központjaiba, újonnan felépítendő csapatokba keres szakmailag kimagasló, ügyfélorientált radiológus szakorvos kollégákat.

Feladat: Kiemelkedően korszerű felszereltségű radiológiai diagnosztikai rendeléseinken hagyományos röntgen-, ultrahang, mammográfia, CT-, SPECT/CT, PET/CT, MRI-, angiográfia és intervenció, csontsűrűség vizsgálatok, valamint izotóp diagnosztikai rendeléseiken in vivo nukleáris medicina vizsgálatok végzése.

Foglalkoztatási keret: teljes- vagy részállás; alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony is lehetséges.

Ajánljuk:

  • Ha fontos Önnek a folyamatos szakmai fejlődés,
  • Ha szeretné megismerni és használni a legmodernebb képalkotó technológiákat, modern berendezéseket,
  • Ha széleskörű radiológiai tapasztalatra vágyik,
  • Ha szereti a szakmai kihívásokat,
  • Ha szeretne jó csapatban, valamint nemzetközi környezetben dolgozni,
  • Ha hosszú távon szeretne gondolkodni, akkor jelentkezzen hozzánk!

Amit kínálunk:

  • Új központ nyitásában, felépítésében való részvétel lehetősége
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Munkavállalói jogviszony esetében béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiszámítható, biztos munkahely

Egyéb információ:

  • Munkakezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni lehet:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a hr@affidea.hu e-mail címre.