Rezidens állás

By 2015 április 20, hétfőHírek

Tisztelt Rezidens Kollégák!

A Diagnoscan Magyarország az Affidea csoport, így Európa legnagyobb egészségügyi szolgáltatójának magyarországi leányvállalata.

Cégünk felvételt hirdet radiológus rezidens és nukleáris medicinai rezidens orvosok részére, azonnali belépéssel.

A Magyarországon elérhető legkorszerűbb technikai feltételek között biztosítjuk a nálunk dolgozó rezidens orvosok számára a szakvizsga követelményeknek megfelelő elméleti és gyakorlati képzést.

Feladat:

Kiemelkedően korszerű felszereltségű radiológiai diagnosztikai központjainkban hagyományos röntgen-, ultrahang, mammográfia, CT-, MRI-, angiográfia és intervenció, csontsűrűség, illetve izotóp diagnosztikai rendeléseinken in vivo nukleáris medicinai (SPECT, SPECT-CT) vizsgálatok technikájában, és a vizsgálatok végzésében gyakorlat szerzése; a radiológiai vagy izotóp diagnosztikai vizsgálatok értékelésének, leletezésének elsajátítása. A szakképzéshez szükséges gyakorlatok, továbbképzések intenzív letöltése, melyet követően sikeres szakvizsga letevése. Folyamatos kapcsolattartás a klinikusokkal; konzultációkon, referálókon, szakmai megbeszéléseken aktív részvétel.

Foglalkoztatási keret:

Teljes állás – heti 40 óra.

Kinek ajánljuk:

  • Ha a széles körű radiológiai, nukleáris medicinai tapasztalatokra vágyik,
  • Ha szeretné megismerni és használni a legmodernebb képalkotó technológiákat, modern berendezéseket,
  • Ha szeretne a nemzetközi környezetben dolgozni,
  • Ha szeretné a nemzetközi standardokat gyakorlat közben elsajátítani,
  • Ha fontos Önnek, a folyamatos szakmai fejlődés,Ha szereti a szakmai kihívásokat,
  • Ha hosszú távon szeretne gondolkodni, akkor jelentkezzen hozzánk!

Elvárások:

  • Általános orvosi diplomával rendelkezik/rezidens képzésre jogosult.
  • Magas fokú empatikus viselkedés a betegekkel és a kollégákkal szemben
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó képesség.
  • Precíz, terhelhető, munkájára igényes személyiség.
  • Proaktivitás, elkötelezettség a szakma iránt.

Amit kínálunk:

  • Rezidens képzés támogatása
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú, folyamatos fejlődés, szakmai kihívások
  • Kiszámítható, biztos munkahely

Egyéb információk:

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye:

  • Radiológiai: Budapest,
  • Nukleáris medicinai: Szeged.

Jelentkezni lehet:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a hr@diagnoscan.hu e-mail címre.